Euth'Anasia

Elfka z Ukiem mająca słabość do mięcha.

Description:

Krótko ścięte czarne włosy, zielone oczy i trójkątna twarz. Euth zazwyczaj nosi podróżne szaty, pod którymi chowa lekką kolczugę. W podróży naciąga na głowę ciemny kaptur i napawa się swoją tajemniczością.

Euth przez większość swojego życia unika walki na rzecz skradania się, lecz gdy przychodzi co do czego zasypuje wrogów gradem strzał ze swojego łuku (póki co niecelnie). Gdy sytuacja wymaga walki w zwarciu Euth dobywa swojego Kukri, którego zazwyczaj używa do wycinania sobie drogi w gąszczu (więc jej skuteczność jest jeszcze gorsza niż przy strzelaniu).

Euth anasia

Bio:

Euth’Anasia urodziła się w leśnym klanie elfów – Anasia. Już od najmłodszych lat wykazywała duże umiejętności w skradaniu się, lecz nigdy nie opanowała odpowiednio najważniejszej elfiej umiejętności – strzelania z łuku. Jako, że jej celność mocno spadała w stresowych sytuacjach nigdy nie udało jej się dostać do jakiegokolwiek bractwa łowieckiego, czy drużyny strażników, strzegących granic puszczy. Z powodu docinków rówieśników i kolejnych porażek podczas turniejów strzeleckich bądź polowań Euth stała się zgorzkniała i zamknięta w sobie. O dziwo jedyną pociechą jaką odnajdywała było jedzenie, szczególnie upodobała sobie mięso i szybko przypięto jej metkę obżartucha i darmozjada. Zepchnięta na margines elfiej społeczności często starała się zwrócić na siebie uwagę różnymi wybrykami i psotami czy też szokującymi zachowaniami jakimi niewątpliwie było ścięcie włosów na środku wioski.

Euth zyskała akceptację na której tak jej zależało kiedy dzięki swojej umiejętności bycia niezauważoną odkryła spisek celujący w życie przywódcy klanu Anasia i ocaliła go przed śmiercią od trucizny. Obwołana bohaterką wreszcie znalazła przyjaciół i swoje miejsce w wiosce.

Niedługo potem, kiedy zbliżała się do dorosłości bez żadnego ostrzeżenia czarny smok spadł niczym huragan na wioskę klanu Anasia obracając ją w popiół. Nieliczni ocaleni umknęli przed gniewem bestii a pośród nich znalazła się Euth, która musiała patrzeć na śmierć rodziny i przyjaciół. Z łukiem swego ojca w dłoni poprzysięgła nauczyć się strzelać i własnoręcznie posłać strzałę w czarne serce potwora. Upewniwszy się, że ocaleni są bezpieczni w sąsiedniej wiosce ruszyła w świat aby zyskać doświadczenie, dowiedzieć się więcej o Czarnym Smoku i ostatecznie pomścić swój lud.

Od tamtej pory minęło 40 lat, Euth podróżowała poprzez dzicz unikając niebezpieczeństw dzięki skradaniu się i dalej nie nauczyła się porządnie strzelać z łuku. Jednakże w opuszczonej wieży gdzieś w dalekim łańcuchu górskim odnalazła księgę, która zawierała imię znienawidzonej przez nią bestii, które brzmi: Ankalogorn CZARNY.

Euth'Anasia

Rise of the Runelords Gacorr